Inschrijvingen solo's volwassenen

Totaal aantal inschrijvingen (m/v): 62.
Nog 88 plaatsen over!

Heren:
Nr Naam Club
1 Steve Evers
2 Philippe Declerck Trinity
3 Stijn Van den Rul
4 Dimitri Van den fonteyne
5 seppe jacobs sterke peer
6 Johan Baele
7 Jeroen Van der Elst
8 Stijn Van genechten
9 Wim De Groof Katsu
10 Stijn segers Katsu
11 Bart Van Hasselt FAT
12 Kevin Van Rompaey
13 Luc Koyen Meetria
14 Kris Wijnants Meetria
15 Dominique Loontiens
16 Ruud Sprangers Meetria
17 Michiel Vermeiren
18 Maarten Kumpen Triatlon Team Limburg
19 Jelto Vermeiren
20 Frederick Vandenbroucke
21 Dries Boven
22 Gerd Martens Meetria
23 Filip Luyckx Hetric
24 Wesley Laenen
25 Walter Decombes 3VL
26 GERT DE WILDE
27 Hans Van Deuren
28 Ward Rombouts
29 Lars Patteet
30 Stijn Devos SP&O
31 Jan Deckers VET
32 Dries Ide Meetria
33 Antoin Bryssinck Betric
34 Jon Rietman
35 Sam Cordy Bullets
36 Stijn Van Dessel
37 Tom Baeyens
38 Jens Van Looveren SPTC
39 Jan Schuurbiers
40 Andreas Duren
41 Jeroen Maes
42 Rob Krijnen White Cliffs of Malle
43 Julian Wuyts Taxantria
44 Hendrik Braspenning Whitecliffs Malle
45 Maarten Mertens BrTC
46 frank vissers hetric

Dames:
Nr Naam Club
1 Elien Botte LTC
2 Britt Heirman
3 José van Aert Meetria
4 Hed Jooris
5 Carla van Aert Meetria
6 Anke Mangelschots
7 Thalia Vandendriessche FM Team
8 Kaat Goetschalckx Meetria
9 Sam Rymenants
10 Sarah Proot Meetria
11 Gwendoline Houte Triathlon club comines
12 Willemijn de Looff Triathlon Vlaanderen
13 Eline Van Noten
14 Dorien Dombrecht
15 Kim Decombes
16 shelsea weyn 3PT

Inschrijvingen trio's volwassenen

Totaal aantal inschrijvingen: 16.
Nog 14 plaatsen over!

Nr Ploegnaam Zwemmer Fietser Loper
1 BKN -> KARATÉ Noresh Beukeleirs (man) Ben Wuyts (man) Klara Jacobs (vrouw)
2 Den Brechtse pijl Roy Slachmuylders (man) Matty Schöler (man) Ruben de Bruyn (man)
3 CCCT Michiel Kerstens (man) Adriaan Mertens (man) Vincent Adriaensen (man)
4 Trio Joske Cynthia Baeten (vrouw) Rik Matthysen (man) Wout Matthe (man)
5 Schalke 0bier Bram Verheyen (man) Stef Beudeker (man) Jorne Georgissen (man)
6 AG2Bières Robbe Janssens (man) Kenneth Simons (man) Milan Leonard (man)
7 Terbekers Gwen Van Hasselt (vrouw) Brent Vermeiren (man) Glenn Boeren (man)
8 De Speedyladies Julie Van Loy (vrouw) Floor Matthysen (vrouw) Ines Leysen (vrouw)
9 Kinepunt Brecht Demmy Druyts (vrouw) Annelies Vermeiren (vrouw) Lieve Van Gils (vrouw)
10 Trappen lopen en verzuipen Robin Sas (man) Xander Michielsen (man) Niels Mulders (man)
11 We love Den Doortrapper Sofie Eyskens (vrouw) Roxane Basstanie (vrouw) Hanne Michielsen (vrouw)
12 We love Den Doortrapper 2 Charlotte Beyers (vrouw) Karen Meesters (vrouw) Inne Geysen (vrouw)
13 WTC de stijven tepel Dries Laenen (man) Daan Schrauwen (man) Toon Verheyen (man)
14 Gas gas gas Merel Raats (vrouw) Rolf Raats (man) Jurre Raats (man)
15 De kot collega's Jan Kenis (man) Ward Verschueren (man) Wim Roos (man)
16 de drie bikkeltjes Bart Willems (man) Jaap Majoor (man) Kees Claasen (man)