Reeds ingeschreven

Meest recente inschrijving staat onderaan.
BIRatlon administratie:

Solo's

Totaal aantal inschrijvingen (m/v): 88.
Nog 162 plaatsen over!

Solo's heren:

NrNaamGeslachtClub
1 Hans Van Gastel man WTC den trapas
2 Van Lierde Bruno man
3 Robberechts Ruben man Swimkap
4 Klaas Thibaut man
5 Toon Hofmans man WTC DEN TRAPAS
6 Herremans Kris man Bioracer triathlon team
7 Kerremans Philip man FAT
8 Niels Borgers man
9 Cop Joeri man Lukebikers
10 Sani Janosevic man
11 Ronny Tuinstra man Mastentsjoepkes
12 Ringoet Johan man DTTA
13 Van Moere Kris man BETRIC
14 Gerd Martens man Meetria
15 Vanhulle Frank man
16 Jonas Teblick man Atriac
17 walter decombes man BrTC
18 Steven Augustyns man Bioracer Triatlon Team
19 Koen Van de Heyning man wcom
20 jan van hasselt man LG Loenhout
21 Denissen Jelle man
22 Steven Zoete man
23 Roel Bernaerts man FAT
24 Dinny Van Ginneken man VET
25 Suy Jeffrey man TTC Sint-Pauwels
26 Filip Luyckx man Hetric
27 Jelle Vermaelen man BrTC
28 Bart van Linder man Meetria
29 Marty Van Kerckhove man LTC
30 Jan Louws man
31 Ruud Sprangers man Meetria
32 Cornelissens Ekke man Mastentjoepkes
33 Stoffel Van Eeckhoudt man
34 Van Helvert Paul man
35 Weyts Stijn man Posthuisstoempers
36 Stef Coninx man SPTC
37 Jef Goetschalckx man Sportoase Triatlon Team
38 Jeroen Sturm man
39 Koen Van Velthoven man FAT
40 Erik De Kort man Trille
41 alex verhaeven man wbtv
42 Jasper Tengrootenhuysen man Den Stijve Tepel
43 Karel De Nayer man WTC Chasse Patate
44 Jan Baron man Vtdl
45 Senne Bes man SPTC
46 Mattheijssen Serge man BETRIC
47 Andries Verheyden man sterke peer
48 Stijn Cools man
49 vangramberen daan man
50 Willems Bart man
51 Lander Van Dijck man WTC Tandje Bij
52 Koen Van Havermaet man
53 vermeiren marc man meetria
54 Van Looveren Jens man SPTC
55 Vermeulen Guy man Wop
56 Michiel Konijn man
57 Bart Mintjens man
58 Raats Kurt man VET
59 Jens Goossens man Den Stijve Tepel
60 De Bock Hannes man Bioracer
61 Pieter Nicolaï man SPTC
62 Nick Thijs man Atriac
63 Cox Willy man
64 Jan Meyvis man Ecotechnics
65 Wouter Scarp├ę man Eco Technics

Solo's dames:

NrNaamGeslachtClub
1 Melissa Hendrickx vrouw
2 Vanhulle Lore vrouw
3 Katrien Vermeiren vrouw
4 Kathleen Ruys vrouw
5 Leen vrouw VET
6 Carla Van Aert vrouw Meetria
7 Christine Lambregts vrouw VET
8 Yani Meghavi Van Raemdonck vrouw
9 Greet Van Camp vrouw
10 Decombes kim vrouw Brtc
11 Hilde Vanderlinden vrouw
12 Hofkens Lisbeth vrouw Brtc
13 Veerle Van Looveren vrouw BRTC
14 copmans goedele vrouw trille
15 Simons kim vrouw FAR OUT
16 Dorien Peeleman vrouw
17 Elien Botte vrouw
18 Lilith Waterman vrouw
19 Els Goris vrouw Trille
20 Vermeiren Kim vrouw VET
21 Donckers Kim vrouw VET/SBR
22 Julie Kenis vrouw Posthuisduifkes
23 Kathelijne seeldraeyers vrouw

Trio's

Totaal aantal inschrijvingen: 8.
Nog 62 plaatsen over!

NrPloegnaamZwemmerFietserLoper
1 FAR OUT Capri Daems (vrouw) Koen Daems (man) Matisse Daems (man)
2 Team Sugarbelly Dylan (man) Werner (man) Renzo (man)
3 Schoonbroers Thomas Beyers (man) Jasper Van Gils (man) Kristof Vissers (man)
4 GENACOL, en je blijft bewegen! DIRK TIMMERMANS (man) EDDY VAN DER VORST (man) RALPH RAYMAEKERS (man)
5 De Dorstige Cools Chris (man) Gilbert Goris (man) Claesen Davy (man)
6 De Thaiboks-veteranen Michel Janssens (man) Jan Mertens (man) Kris Geerts (vrouw)
7 Fc Anvers Niels Matthys (man) Joeri De Vooght (man) Matthias Pilyser (man)
8 Fastboertjes van den boer seppe (man) van den boer robert (man) van den boer arthur (man)