Reeds ingeschreven

Meest recente inschrijving staat onderaan.
BIRatlon administratie:

Solo's

Totaal aantal inschrijvingen (m/v): 211.
Nog 39 plaatsen over!

Solo's heren:

NrNaamGeslachtClub
1 Hans Van Gastel man WTC den trapas
2 Van Lierde Bruno man
3 Robberechts Ruben man Swimkap
4 Klaas Thibaut man
5 Toon Hofmans man WTC DEN TRAPAS
6 Herremans Kris man Bioracer triathlon team
7 Kerremans Philip man FAT
8 Niels Borgers man
9 Cop Joeri man Lukebikers
10 Sani Janosevic man
11 Ronny Tuinstra man Mastentsjoepkes
12 Ringoet Johan man DTTA
13 Van Moere Kris man BETRIC
14 Gerd Martens man Meetria
15 Vanhulle Frank man
16 Jonas Teblick man Atriac
17 walter decombes man BrTC
18 Steven Augustyns man Bioracer Triatlon Team
19 Koen Van de Heyning man wcom
20 jan van hasselt man LG Loenhout
21 Denissen Jelle man
22 Steven Zoete man
23 Roel Bernaerts man FAT
24 Dinny Van Ginneken man VET
25 Suy Jeffrey man TTC Sint-Pauwels
26 Filip Luyckx man Hetric
27 Jelle Vermaelen man BrTC
28 Bart van Linder man Meetria
29 Marty Van Kerckhove man LTC
30 Jan Louws man
31 Ruud Sprangers man Meetria
32 Cornelissens Ekke man Mastentjoepkes
33 Stoffel Van Eeckhoudt man
34 Van Helvert Paul man
35 Weyts Stijn man Posthuisstoempers
36 Stef Coninx man SPTC
37 Jef Goetschalckx man Sportoase Triatlon Team
38 Jeroen Sturm man
39 Koen Van Velthoven man FAT
40 Erik De Kort man Trille
41 alex verhaeven man wbtv
42 Jasper Tengrootenhuysen man Den Stijve Tepel
43 Karel De Nayer man WTC Chasse Patate
44 Jan Baron man Vtdl
45 Senne Bes man SPTC
46 Mattheijssen Serge man BETRIC
47 Andries Verheyden man sterke peer
48 Stijn Cools man
49 vangramberen daan man
50 Willems Bart man
51 Lander Van Dijck man WTC Tandje Bij
52 Koen Van Havermaet man
53 vermeiren marc man meetria
54 Van Looveren Jens man SPTC
55 Vermeulen Guy man Wop
56 Michiel Konijn man
57 Bart Mintjens man
58 Raats Kurt man VET
59 Jens Goossens man Den Stijve Tepel
60 De Bock Hannes man Bioracer
61 Pieter Nicolaï man SPTC
62 Nick Thijs man Atriac
63 Cox Willy man
64 Jan Meyvis man Ecotechnics
65 Wouter Scarpé man Eco Technics
66 Raf Van Looveren man Posthuisstoempers
67 Sels Lander man Vlimmeren
68 Bart Van Dyck man Mistral bikers
69 De Fré Christoph man
70 Vanheuckelom Roel man VET team
71 Hans Verbist man TRINITY
72 Jo van den Broek man Hetric
73 Lieven Wouters man White Cliffs Of Malle
74 Borremans tom man White cliffs of malle
75 Monsieurs Tim man
76 Michielssen Werre man
77 Kenis Jan man VET
78 Roovers wout man VET - team
79 Ortwijn Van Stichel man
80 Balder Van Stichel man
81 Ken Wijns man Posthuisstoempers
82 Drieghe Kenny man
83 Beeckman Sander man
84 Jan Van Schaeren man
85 Jef Meeusen man Meetria
86 Koen Rutten man
87 Job Teblick man Atriac
88 Peeters Mark man
89 Kris wijnants man
90 Dirk Van Dyck man FAT
91 Emonds Rik man ZLTC
92 Jurgen Sprangers man
93 juliens edwin man sp&o
94 Tom Steenackers man Technicel - Heylen Vastgoed
95 Jan Deckers man VET
96 sels lander man trille
97 Geerts Jan man VET SBR
98 Borghijs Daan man
99 Vrins man ´t wezels omslagpunt
100 Lorenz Claeys man
101 Martijn man
102 Filip Van Breedam man
103 Robin van hamburg man Toga
104 Thomas Derboven man Domo-Scott
105 Billet dre man Omslagpunt
106 Sam De Bruyn man Bioracer Triatlon Team
107 Sam Van Gerwen man Trille
108 De Bakker Bram man BRTC
109 Tumelaire Bjarne man
110 wouters dimitry man BRTC
111 Van Meel Paul man UTTC
112 Timo Van Eetvelde man
113 Van Looveren Wouter man Sterke Peer
114 Philip Laureys man Brtc
115 Joris Vrints man Luyckx
116 Wout Janssens man WTC Den Trapas
117 Stef Daems man BrTC
118 Jef de Mey man
119 Aerts Benny man Meetria
120 Gagelmans Bob man
121 Robert van den Boer man baik
122 Paul wanrooy man
123 Antonio pirrello man SOLID
124 van dijck polle man hetric
125 Maarten Claes man SOLID
126 Jan Laureys man Milc CT
127 Ken Beeckmans man
128 Wim Billiet man
129 Chris Delcroix man
130 weyts dennis man
131 Gert Sneijders man BRTC
132 Roel Augustyns man
133 Wout De Bal man
134 Jeroen Billet man 't Wezels Omslagpunt
135 Peter De Roover man Ramsels Triathlon Team
136 Laureyn Mario man Sportoase Triatlon Team
137 Van den Broeck Herman man 3TK
138 Gabriels man Hetric
139 Boeykens Steven man
140 Kevin Van Echelpoel man BrTC
141 Shane Waeyenberghe man
142 Denie Guy man Brtc
143 Dieter Roman man Smo Specialized
144 Wouters Jo man Ramsels Triathlon Team
145 Eric Dreesen man AATT
146 Dennis van der Meer man VET Team
147 Tom Vermeiren man Illi-Bikes
148 Koen Van De Mieroop man BrTC
149 Steve daeleman man
150 Lars Sonnaert man wtt
151 Gertjan Van Gils man
152 Michiel Goetschalckx man
153 Bart Vlaminckx man
154 Steven Merlier man No Limit Team Zwevegem
155 Jan Vernaillen man Swimkap
156 Elias renard man
157 Steven Lierman man
158 Pieter Van Herck man
159 de Graaff Didier man
160 Glenn Coomans man BRTC
161 Philips Siebe man domo-scott
162 Thibault Bultheel man Lukebikers
163 Aernouts Paul man Stertrappers
164 Gert Van Loock man Trinity
165 Filip Monsieurs man Brtc
166 Wim Van Looveren man Wezels omslagpunt

Solo's dames:

NrNaamGeslachtClub
1 Melissa Hendrickx vrouw
2 Vanhulle Lore vrouw
3 Katrien Vermeiren vrouw
4 Leen vrouw VET
5 Carla Van Aert vrouw Meetria
6 Christine Lambregts vrouw VET
7 Greet Van Camp vrouw
8 Decombes kim vrouw Brtc
9 Hilde Vanderlinden vrouw
10 Hofkens Lisbeth vrouw Brtc
11 copmans goedele vrouw trille
12 Simons kim vrouw FAR OUT
13 Dorien Peeleman vrouw
14 Elien Botte vrouw
15 Lilith Waterman vrouw
16 Els Goris vrouw Trille
17 Vermeiren Kim vrouw VET
18 Donckers Kim vrouw VET/SBR
19 Kathelijne seeldraeyers vrouw
20 Chantal Blockx vrouw Meetria
21 Leen Aernouts vrouw Vet
22 Nancy Van den Brande vrouw
23 Martine Neyens vrouw Hetric
24 Kathleen Van Dessel vrouw Wommelgem Endurence
25 Vosters Inge vrouw
26 Evelien Keuppens vrouw NLT
27 Ils Aernouts vrouw Fat
28 Isabelle Heirman vrouw
29 Decombes kim vrouw Brtc
30 Bieke Verscheure vrouw SMO-Specialized
31 Goethals Bernadette vrouw SMO
32 Amber Billion vrouw Trinity
33 Celine Bausart vrouw
34 Devalckeneer Ann vrouw sptc
35 Sanne Van Put vrouw
36 Nuyens Ingrid vrouw
37 Eva Boelens vrouw
38 Marieke Van Bruaene vrouw Atriac
39 Senne Verbist vrouw Triamo
40 Sanne Van Put vrouw
41 Verbelen Iris vrouw
42 Bosch Evelyn vrouw Team Kempen
43 Annemieke Genyn vrouw PaxX Global Cycling/ Vet
44 DELOOF BARBARA vrouw BGSET DEINZE
45 Sophie Lampens vrouw Blue Globe Sports Endurance Team

Trio's

Totaal aantal inschrijvingen: 33.
Nog 37 plaatsen over!

NrPloegnaamZwemmerFietserLoper
1 FAR OUT Capri Daems (vrouw) Koen Daems (man) Matisse Daems (man)
2 Team Sugarbelly Dylan (man) Werner (man) Renzo (man)
3 Schoonbroers Thomas Beyers (man) Jasper Van Gils (man) Kristof Vissers (man)
4 GENACOL, en je blijft bewegen! DIRK TIMMERMANS (man) EDDY VAN DER VORST (man) RALPH RAYMAEKERS (man)
5 De Dorstige Cools Chris (man) Gilbert Goris (man) Claesen Davy (man)
6 De Thaiboks-veteranen Michel Janssens (man) Jan Mertens (man) Kris Geerts (vrouw)
7 Fc Anvers Niels Matthys (man) Joeri De Vooght (man) Matthias Pilyser (man)
8 De Broekskes Marie van den Broek (vrouw) Fien van den Broek (vrouw) Truus van den Broek (vrouw)
9 KHH Mattheeusen Kaat (vrouw) Vanvelthovern Eric (man) bevers Luc (man)
10 Winterbikers Jordi Van Den Broeck (man) Kristof Van Looveren (man) Flip Spoormans (man)
11 Vet-ladies 1 Ann Gagelmans (vrouw) Liesbeth Van Gestel (vrouw) Ils Matthyssen (vrouw)
12 BIR Ladies Ines Costermans (vrouw) Tanya Wuyts (vrouw) Nele Meeusen (vrouw)
13 VET Ladies 2 Van Den Heuvel Elise (vrouw) Van Rompaey Liesbeth (vrouw) Anthonissen Lieve (vrouw)
14 De Van Loykes Van Loy Julie (vrouw) Van Loy Maxime (vrouw) Van Loy Julie (vrouw)
15 Op 't nipperke Jan Vermeiren (man) Tinne Braspennincx (vrouw) Ilse Speltincx (vrouw)
16 SLIDER TWO AND A HALF Ben Kenis (man) Roel Van Santvliet (man) Tomas Bruneel (man)
17 SLIDER ONE AND TWO HALF Seb Couvreur (man) Dolf Kustermans (man) Dennis Vermeiren (man)
18 Garage Felix Tim quirijnen (man) Andy michielsen (man) Tim stes (man)
19 Team '93 Jessica Colella (vrouw) Shani Vissers (vrouw) Laurien Aertsen (vrouw)
20 Benny Snelny Katrien Adriaensen (vrouw) Katrien Adriaensen (vrouw) Karel Vervoort (man)
21 Conny Rapper Jan Vervoort (man) Jan Vervoort (man) Sofie Oerlemans (vrouw)
22 VRINTS 1 Celine Vrints (vrouw) Joseph Vrints (man) Goedele Vrints (vrouw)
23 VRINTS 2 Julie Vrints (vrouw) Bert Van Looveren (man) Jeroen Vrints (man)
24 JoWoFi Jorinde Vorsselmans (vrouw) Wouter Vorsselmans (man) Filip Anné (man)
25 Posthuisduifkes Julie Kenis (vrouw) Marjan Meyvis (vrouw) Lieve Van Hasselt (vrouw)
26 'T bleft in de famille Tuur Boden (man) Koen Van Looveren (man) Inge Van Looveren (vrouw)
27 BADman en co Wout Matthé (man) Joren Aernouts (man) Wout Matthé (man)
28 WTC Den Trapas Johan Torfs (man) Raf Rigouts (man) Bart Rigouts (man)
29 BIR Aernouts Bert (man) Aernouts Jan (man) Anthonissen Thijs (man)
30 WTC den Trapas Bert Vangeel (man) Jurgen Van den Broeck (man) Wim Hofmans (man)
31 Trio zonder limieten Hans Bevers (man) Thomas Lauryssen (man) Bram Anthonissen (man)
32 Romana Power Maarten Oste (man) Ronny Delmé (man) Nancy Loisen (vrouw)
33 Een beetje VET Nico Jacobs (man) Bjorn Renders (man) Tim De Meester (man)